top of page
IMG_0008.jpeg

Faneruotos ar dažytos vidaus durys, kurios gali tapti Jūsų namų akcentu. Duris galima priderinti prie kitų interjero detalių, taip sukuriant vientisumą interjere. Modernios vidaus durys tinka minimalistiniams, moderniems, skandinaviško stiliaus interjerams. 

MODERNIOS DURYS

Faneruotos durys

Faneruotos vidaus durys

Gaminamos iš klijuotos medienos, faneruojamos natūraliu ąžuolo ar kitos medienos rūšies lukštu, lakuojamos, beicuojamos ar dažomos pasirinkta spalva. Galimi durų modeliai su stiklo intarpais, metalinių juostelių frezavimu ar kitais elementais.

Durys gaminamos pagal individualius išmatavimus atsižvelgiant į sienos storį t.y stakta gaminama apgaubianti sieną, o ne, naudojami praplatinimai.

Durys gaminamos standartinio varstymo (kairės, dešinės) arba atvirkštinio varstymo už papildomą priemoką. Atvirkštinis varstymas dažnai praverčia, kai dvejų viena šalia kitos esančių durų pvz. koridoriuje, atidarymo kryptis skirtinga, tačiau kartu reikia, kad uždarytos durys atrodytų vienodai ir nė vienos iš jų "nepaskęstų" angoje iš koridoriaus pusės.  

Į standartinę durų komplektaciją įskaičiuoti durų apvadai. Taip pat galime pagaminti beapvadines ar paslėptas duris su priglaistoma stakta.

Durys komplektuojamos su išoriniais ar paslėptais vyriais,  AGB magnetinės spynos mechanizmu, sandarinimo tarpinėmis staktoje. Durų rankena ir kiti priedai (pritraukėjai, automatiniai slenksčiai, wc užsuktukai) komplektuojama atskirai. 

Durys gali būti natūralios lakuotos, beicuotos/balintos ar dažytos pasirinkta spalva pagal RAL ar NCS spalvų paletę. Faneruotų durų paviršius turi medžio tekstūrą ir medienai būdingus nelygumus.

Dažytos vidaus durys

Gaminamos iš klijuotos medienos ir MDF, gruntuojamos ir dažomos poliuretaniniais dažais. Dažytų durų paviršius yra visiškai lygus, neturi faneruotoms durims būdingo medžio rašto ir nelygumų. Galimi durų modeliai su stiklo intarpais, CNC frezavimu ar kitais elementais. Taip pat blizgus durų dažymas su poliravimu.

Dažytos durys
bottom of page