top of page
2.JPG

Medinės filinginės vidaus durys. Tokios durys tinka modernios klasikos mėgėjams, klasikiniams interjerams ar  tiesiog žmonėms, kurie vertina kokybę. 

KLASIKINĖS DURYS

Klasikinės durys

Klasikinio stiliaus vidaus durys

Durys gaminamos iš klijuotos ąžuolo, uosio, alksnio ar pušies medienos pasirinktinai arba medienos kombinuotos su MDF. Durų modeliai klasikinio stiliaus su filingais ar stiklo intarpais. Galimi įvairūs filingų išdėstymo, stiklo, dekoratyvinių juostelių variantai, figūriniai apvadai, karūna, angokrasčių apdaila ir kita. Prie klasikinių vidaus durų galime pagaminti ir derančias klasikinio stiliaus medines ar MDF grindjuostes Jūsų namams.

Durys gaminamos pagal individualius išmatavimus atsižvelgiant į sienos storį t.y stakta gaminama apgaubianti sieną, o ne, naudojami praplatinimai.

Durys gaminamos standartinio varstymo (kairės, dešinės) arba atvirkštinio varstymo už papildomą priemoką. Atvirkštinis varstymas dažnai praverčia, kai dvejų viena šalia kitos esančių durų pvz. koridoriuje, atidarymo kryptis skirtinga, tačiau kartu reikia, kad uždarytos durys atrodytų vienodai ir nė vienos iš jų nepaskęstų angoje iš koridoriaus pusės.  

Į standartinę durų komplektaciją įskaičiuoti durų apvadai. Galima rinktis figūrinius apvadus su karūnomis, dekoratyvius angokraščius. Galime pagaminti dvivėres klasikinio stiliaus duris.

Durys komplektuojamos su išoriniais ar paslėptais vyriais,  AGB magnetinės spynos mechanizmu, sandarinimo tarpinėmis staktoje. Durų rankena ir kiti priedai (pritraukėjai, automatiniai slenksčiai, wc užsuktukai) komplektuojama atskirai. 

Durys gali būti natūralios lakuotos, beicuotos/balintos, sendintos ar dažytos pasirinkta spalva pagal RAL ar NCS spalvų paletę. Medinių durų paviršius turi medžio tekstūrą ir medienai būdingus nelygumus. Medinių kombinuotų su MDF durų paviršius dažomas pasirinkta spalva yra visiškai lygus, be medžio tekstūros.

bottom of page