top of page
IMG_0008.jpeg

APIE MUS

Savo įmonės veiklą pradėjome dar 1991 metais, per šį laiką sukaupėme nemažą patirties ir žinių bagažą, todėl galime save vadinti tikrais medienos gaminių ekspertais. Per daugiau nei 30 metų įgyvendinome daugybę įdomių ir išskirtinių projektų, sumontavome tūkstančius durų, įrengėme dešimtis virtuvių, dirbome su Lietuvoje žinomais architektais, dizaineriais, statybų įmonėmis, stengėmės įgyvendinti net pačius sudėtingiausius klientų norus.

Džiaugiamės, kad renkatės mus!

Apie mus: About
Apie mus: Features

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

IŠSKIRTINUMAS

Mūsų gamybą riboja tik Jūsų vaizduotė! Esame pasiruošę įgyvendinti net pačius sudėtingiausius projektus.

PATIRTIS

Daugiau nei 30 metų gaminame vidaus duris ir baldus pagal individualiuslius užsakymus, todėl esame sukaupę nemažą žinių bagažą.

KOKYBĖ

Gamyboje naudojame tik kokybiškas medžiagas iš tiekėjų, su kuriais esame sudarę sutartis. Kokybę ir ilgaamžiškumą Jums galime garantuoti!
Mūsų gaminiams suteikiame 2 metų garantiją.

IMG_0012 2_edited.jpg
Apie mus: Services

KĄ MES SIŪLOME?

Matavimas

 Mūsų darbuotojai atvykę į objektą tiksliai išsimatuos, patars bei suteiks pagrindinę informaciją. Matavimas ir konsultacija nemokama.

Projektavimas

Surasime tinkamiausią sprendimą Jūsų namams. Suprojektuosime ir pateiksime nestandartinių gaminių  brėžinius.

Gamyba

Gamyboje dirba ilgametę darbo patirtį turintys kvalifikuoti staliai-baldžiai. Durų ir baldų gamyboje naudojamas 5 ašių CNC centras. Modernios medienos apdirbimo technologijos, profesionalūs įrankiai, laiko patikrintos medžiagos - visa tai garantuoja aukščiausią gaminių kokybę.

Montavimas

Mūsų montuotojai greitai ir kokybiškai sumontuos duris, baldus ar kitus gaminius. Dirbame visoje Lietuvoje (esant reikalui ir už Lietuvos ribų). Taip pat atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

bottom of page